Darmowa dostawa od 400zł
14 dni na zwrot lub wymianę
facebook ceneo

Biokominek wolnostojący WHISKEY 2 czarny z certyfikatem TÜV

Kod: WHISKEY/2/CZARNY/TUV
Dostępność: Na zamówienie
Czas realizacji: 2-3 tygodnie
Producent: KRATKI
Darmowa dostawa od 400zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Cena brutto: 1 095,00 zł Cena netto: 890,24 zł
+ koszty wysyłki
-
szt.
+

Kolor: czarny

Wymiary:

wysokość 88 cm

szerokość  103 cm

głębokość  25 cm

Materiał:  stal malowana proszkowo, szkło

Pojemność zbiornika (biowkładki): 0,5 litra
Waga 24 kg.
Wyposażenie biokominka (standard):- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo użytkowania biokominka oraz wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali nierdzewnej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.)
- Hartowana szyba;
- Wspornik do szyby;
- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób montażu: Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.

Biokominek imitujący tradycyjny kominek z paleniskiem otwartym, charakterystyczny dla angielskiego stylu aranżacji wnętrz.

Obudowa produktu w całości została wykonana ze stali, a wszystkie jej elementy pokryto odporną na działanie wysokiej temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne farbą proszkową.

Innowacyjna budowa pojemnika na biopaliwo nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo jego użytkowania, ale także zapewni równomierne spalanie płynu. Dodatkowo biokominek został wyposażony w szybę oddzielającą palenisko od pomieszczenia, co jeszcze bardziej podnosi bezpieczeństwo jego użytkowania.

Towar dostępny na zamówienie, termin realizacji może ulec zmianie niezależnie od nas (data dostępności w magazynach producenta).
Na bieżąco informujemy o stanie realizacji zamówienia.