Hokery i stołki barowe - czy są wygodne?

hokery przy wyspie kuchennej

Choć wysokie stołki barowe zwane hokerami zwykle wykorzystywane są wyłącznie w wyposażeniu pubów i barów, to coraz częściej znajdują swoje miejsce w firmach, domach i mieszkaniach prywatnych. Producenci hokerów oferują szeroką gamę wzorów i kolorów, dzięki czemu meble te mogą wpasować się w każdą przestrzeń, nadając jej niesamowitego charakteru. Poza wartościami wizualnymi, niezwykle ważna jest funkcjonalność i wygoda tego typu stołków. Hokery do baru nie muszą spełniać większych wymagań, ale decydując się na krzesła barowe do domu lub firmy warto bliżej przyjrzeć się poszczególnym ofertom i wybrać te modele, które nie tylko zaspokoją oczekiwania estetyczne, ale także zapewnią pełną wygodę.  

Stylowe hokery i stołki barowe

 hoker krzesło

Hokery to meble barowe, które przede wszystkim wykorzystywane są w barach, restauracjach oraz pubach. Coraz częściej, dopełniają one wystroju kuchni w prywatnych mieszkaniach i domach, a nawet w biurach firm! Z uwagi na fakt, że stołki barowe wykorzystywane są już nie tylko w restauracjach, barach czy pubach, projektanci tego typu mebli proponują coraz to nowe rozwiązania, tworząc różnorodne projekty które zadowolić mają klientów i zaspokoić ich oczekiwania. Obecnie produkowane hokery to krzesła nowoczesne, w pełni funkcjonalne, stylowe oraz, co bardzo ważne, wygodne. Tapicerowane hokery z oparciem to idealne rozwiązanie dla częstego korzystania przez osoby, którym zależy nie tylko na stylu, ale także na wygodzie, podobnie stołki barowe wyposażone w miękkie siedzisko. Hokery występują również w wersji fotelikowej. Tego typu krzesło zbliżone jest do fotela z podłokietnikami. Wybór stylowego hokera, który zapewni wygodę nie jest już dziś problemem. 

Jak wybrać wygodny hoker?

wyspa kuchenna z hokerami 

Różnorodność dostępnych modeli hokerów umożliwia jak najlepsze dostosowanie mebla do wymagań klienta, dlatego też klienci decydujący się na zakup hokerów mogą śmiało wybierać spośród szerokiej gamy wariantów. Stołki różnią się materiałami wykorzystanymi do produkcji, kolorystyką, designem, wysokością oraz cechami zapewniającymi komfort i wygodę. O wygodzie stołka barowego stanowi wiele elementów. Główne z nich, to wybór właściwego oparcia dla pleców oraz wyposażenie hokera w oparcie dla nóg, co zapewnia specjalny drążek umieszczony na odpowiedniej wysokości. Dlatego też już na samym początku trzeba ściśle określić swoje wymagania. Wygoda użytkowania musi być dostosowana również do warunków oraz sposobów używania stołków barowych w danej przestrzeni. Wygodne hokery z oparciem to konieczność w przypadku użycia ich w jadalni lub przy ladzie barowej, ale tylko w przypadku, gdy będzie się w nich siedzieć dłuższy czas. Jeżeli hoker ma służyć jako chwilowe miejsce odpoczynku to wystarczą modele bez oparcia z wygodnym siedziskiem. Na rynku dostępne są nowoczesne modele wyposażone jedynie w siedzisko, jednakże ta opcja nie będzie odpowiadać wszystkim, choć wersje tapicerowane gwarantują bardzo wysoki komfort. Warto wspomnieć, że współczesne technologie umożliwiają idealne dopasowanie i formowanie siedzisk hokerów, nawet tych z tworzywa sztucznego, dzięki czemu stołki barowe są jeszcze bardziej wygodne. Hokery z tworzyw sztucznych to także wygoda w utrzymaniu ich w czystości. Głównym argumentem przy wyborze hokera muszą być wymagania klienta oraz sposób wykorzystania stołków barowych.  

Stołek barowy - jaki styl?

 hokery metalowe

Hokery produkowane są z różnego rodzaju materiałów. Od surowca w dużej mierze zależy styl mebla. Hokery drewniane czy metalowe to prawdziwa klasyka gatunku. Obecne technologie oraz trendy designerskie pozwalają na tworzenie hokerów z materiałów sztucznych. Przejawia się również trend polegający na mieszaniu  surowców do realizacji projektu hokera, co daje nieograniczone możliwości. Drewno, elementy metalowe, plastik, tapicerka, skóra oraz wiele innych materiałów wykorzystuje się dziś w produkcji prawdziwych dzieł sztuki użytkowej. Ta różnorodność umożliwia klientom idealne dostosowanie produktu do własnych potrzeb i wymagań. Stołki barowe w przestrzeni domu czy biura same w sobie stanowią cenny dodatek do przestrzeni danego wnętrza. Ikonami stylu są ostatnio hokery tapicerowane, które charakteryzuje oszczędne i minimalistyczne wzornictwo. Dostępne są one w różnych kolorach. Klienci wymagający pełnej wygodny oraz doskonałego stylu wybiorą hokery z oparciem lub hokery fotelikowe. Bogactwo oferty zapewnia idealny wybór hokerów nawet przez klientów o najbardziej wyszukanych gustach i oczekiwaniach.  

Hokery do wielu pomieszczeń

 hokery kuchenne w kuchni

Hokery stają się meblem coraz chętniej wykorzystywanym przez różnych klientów, którzy wychodzą poza schemat użycia tego mebla. Stołek barowy do idealny dodatek do kuchni czy jadalni. Co więcej, wygodne hokery będą atrakcyjnym rozwiązaniem do salonu, czy nawet do biura. Przyjmowanie gości w zapewniających pełen komfort siedzenia stołkach barowych na pewno przypadnie im do gustu. Obecny rynek oferuje bardzo dużo różnorodnych modeli hokerów, co sprawia, że ich wykorzystanie w codziennym życiu ogranicza jedynie wyobraźnia.  

Oferta hokerów i stołków barowych na ExitoDesign

 banner exitodesign hokery

Decydując się na zakup hokerów warto dobrze zastanowić się gdzie kupić hokery i wybrać producenta, który posiada ogromne doświadczenie w produkcji stołków barowych oraz bogatą ofertę zaspokajającą klientów o nawet najbardziej wymagających oczekiwaniach. ExitoDesign w pełni spełnia te warunki. Nasze produkty to niezwykle bogata oferta hokerów, w której każdy klient odnajdzie stołki odpowiadające jego potrzebom oraz perfekcyjnie dopasuje je do przestrzeni biura, salonu, jadalni czy kuchni. Hokery do domu lub firmy z linii ExitoDesign to gwarancja doskonałej jakości i niezwykłego stylu. Stołki barowe produkowane przez naszą firmę nadadzą przestrzeni nowoczesności i niebywałej klasy.  Oferujemy również liczne promocje i rabaty dla swoich klientów. Nasi specjaliści służą także profesjonalnym doradztwem i poradą w doborze właściwych hokerów.